Home
Organisatie

Fris bestaat al weer geruime tijd en wordt met veel passie bestuurd door vrijwilligers uit het bedrijfsleven en vertegenwoordigers vanuit diverse onderwijsinstellingen zoals ROC en SAXION. De dagelijkse bureaufunctie wordt vervuld door bedrijven en instellingen die onderdeel uitmaken van de FRIS Community.
Wil je een bijdrage leveren of heb je een goed idee? Neem contact met ons op.

Sander Hofstede
Voorzitter
Manon Nijland

Secretaris
Managing director
SQUAL Media
manon@squal.nl

Hesther Hemssems

Penningmeester
Manager Academie Creatieve Technologie, Saxion
h.h.hemssems@saxion.nl

Merijn Oude Vrielink

Bestuurder
Senior UX Designer at BetterBe
Founder at Xuviar – Enterprise UX/UI
merijn@xuviar.nl

Jantine Morshuis

Bestuurder
Manager College voor Vormgeving, Mode & Media
ROC van Twente
jmorshuis@rocvantwente.nl

Paul Jansman

Bestuurder (aftredend)
MKB-Adviseur
jansman@home.nl

Sascha Mengerink

Voorzitter (aftredend)
Ondernemer
Exxtra – Blauw – Studio Carl
sascha@exxtra.nl